Holiday Partner

Szkolenia i kursy

Kursy narciarskie (Jerzy Dalecki)

kursy narciarskie

Podczas obozów narciarskich, w miarę zainteresowania uczestników, uczymy i doskonalimy jazdę na nartach i snoowboardzie. Natomiast dla chcących zdobywać pierwsze stopnie instruktorskie, zachęcamy do udziału w Kursie Kwalifikacyjnym i Kursie Pomocnika Instruktora, w ramach programu szkolenia narciarskiego SiTN. Kursy kończą się egzaminem wewnętrznym i zaliczeniem kursu z wpisem do indeksu, dalsze zaliczenie zawodów regionalnych uprawnia do wzięcia udziału w kursie Pomocnika Instruktora. Po ukończeniu tego kursu to „gość” jesteś. Dedykuję kurs dla młodych by, po kursach, prowadzili zajęcia na obozach narciarskich, a dla starszych by poprawili samoocenę.

 

Kursy żeglarskie na stopień żeglarza jachtowego (Jerzy Dalecki)

kursy żeglarskie

W formie stacjonarnej, podczas obozów/zgrupowań żeglarskich /13 dni/, oraz w formie eksternistycznej /dla dorosłych/, siedem spotkań- 3 godzinnych -praktycznych  zajęć żeglarskich, oraz teoria do opanowania indywidualnie. Kurs kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym.

Zdobycie dokumentu jest  ważne, lecz ważniejsze dla nas jest opanowanie umiejętności by odpowiedzialnie na Mazurach wyczarterować jacht i zabrać na rejs znajomych lub rodzinę.

  

Nauka pływania dla najmłodszych i dorosłych (Marta Dalecka)

Nauka pływania dzieci od 3 m-ca życia.

Pływanie od podstaw dla dzieci i młodzieży.

Doskonalenie pływania dla dzieci i młodzieży.

Nauka i doskonalenie pływania dla dorosłych.